تناقض سبز

راستی فردا این دوستان سبز میخوان چه کنن؟

به طرفداری از انقلاب و نظام شعار بدن؟ شعار ندن؟

اصلا بیان یا نیان؟

اما خودم دوست دارم بیان بلکه ببینن که نظام اونقدرها هم که ماهواره ها و وبلاگ ها تبلیغ میکنن بی کس و کار نیست و این دوستان هم همچین در اکثریت نیستن حتی در تهران.

دوستی داشتم که میگفت اینها هنوزم که هنوزه فیلم های سال ۵٧ رو نشون میدن چون جمعیتی نمیاد و قسم و آیه من هم بی تاثیر بود. امیدوارم فردا بیاد و با چشم خودش ببینه. هر چند که آخرش میگن برا ساندیس و ساندویچ اومدن.

/ 2 نظر / 10 بازدید
علي

اطلاعيه روابط عمومي دادستاني کل کشور در مورد پايگاه هاي اينترنتي: روابط عمومي دادستاني کل کشور در اطلاعيه اي اعلام کرد: پايگاه هاي اينترنتي که از قانون تخطي کنند و با هنجارشکني در راستاي اهداف دشمن قرار گيرند، تحت پيگرد قانوني قرار خواهند گرفت. در اين اطلاعيه بر لزوم هشياري کاربران اينترنت و مديران پايگاههاي اينترنتي و همه توليدکنندگان محتوا در قبال سوءاستفاده دشمن تصريح شده است.

منتظر

سلام آق جواد. من سبزم از بچگی هم تو راهپیماییهای 22 بهمن حضور داشتم و هیچ توجهی هم به کسانی که راهپیمایی رو به نفع نظام و رهبرش مصادره میکنن ندارم! امسال هم در راهپیمایی بودم و با یه عکس امام فقط تو دلم شعار میدادم و دعا میکردم! ضمنا ارادتمند 100 درصد امام خمینی عزیز هم هستم و درباره جمله ولایت فقیه ضد دیکتاتوری و استبداد است هم باید بگم بله اصل ولایت فقیه دارای این ویژگی است ولی ممکنه اسم با باطن فرق کنه مطمئنا در نظام ولایی در زندانها آدم نمیکشند!! نظر شما چیه؟؟