باج گیران سبز

امروز رهبری در سخنرانی ای که در بین اهالی مازندران ایراد فرمودند جمله ای داشتند به این مضمون که حضرت امام به هیچکس باج نداد و ما هم نه از طرف ملت و نه از طرف خودمان به هیچکس باج نمی دهیم.

همین مضمون را ایشان در نماز جمعه بعد از انتخابات هم به نوعی دیگر بیان کرده بودند که تسلیم خواست غیر قانونی نخواهند شد.

این هم از لطایف روزگار ما بود که گروهی با شعار قانون گرایی و مخالفت با نفی قانون خود را مطرح کردند و بلافاصله وقتی دیدند از اجرای قانون طرفی نخواهند بست به سراغ باج خواهی و درخواست های غیر قانونی رفتند. همان ها که دم از قانون گریزی ناشی از استبداد زدگی تاریخی ایرانیان می زدند و با این حربه به جنگ ولایت مطلقه فقیه و اختیارات قانونی او می رفتند به محض اینکه قانون را مانع خویش دیدند قانون گریزی و رفتار قرون وسطایی لشکر کشی را بر عمل به قانون ترجیح دادند.

خدا رحمت کند حضرت امام را که میگفت ولایت فقیه ضد دیکتاتوری و استبداد است. و چه خوب درک کردیم این حرف حکیمانه ایشان را که ولی فقیه عادل دیندار هرگز خود رای و قانون گریز نخواهد بود.

اعاذناالله من شرور انفسنا.

/ 3 نظر / 10 بازدید
مسعود

masoud-sms.persianblog.ir تبادل لینک اتوماتیک

محمد

با سلام و عرض خسته نباشی ٬ " ایران تبلیغ سنتر " و " ایران تبلیغ نما " قدم شما را برای دیدن از فروشگاه و محصولاتش ارج می نهد . " ایران تبلیغ سنتر" و " ایران تبلیغ نما " هر دو با هدف خرید اینترنتی معتبر و مطمئن از طریق پست جمهوری اسلامی ایرن ٬ در سال 1388 افتتاح و راه اندازی شده است تا بتواندبا شما در یک خرید اینترنتی با ارزش همراه و همقدم باشد. امیدوارم که بتوانیم بهترین ها را برایتان به ارمغان بیاوریم . با تشکر مدیریت ایران تبلیغ سنتر و ایران تبلیغ نما www.IranTablighCenter.persianblog.ir نشانی اینترنتی ما : www.IranTablighNema.persianblog.ir

پريا

سلام .... درست عین زمان حضرت علی داره تکرار میشه جز به جز.. که حق رو حقیقت جویان میبینن و ناحق میپندارن