یهود پرستان منافق سبز نما

امروز روز چهارشنبه سوری است. فارغ از اینکه در این روز چه اتفاقاتی خواهد افتاد، نکته درخور توجه تو شرایط امروز کشور این هست که فرقه سبز از امروز می خواهند به عنوان نقطه عطفی برای خودشون بهره برداری کنند.

نکته جالب اینجاست که این فرقه دقیقا ماهیت دنیای متشتت امروزی را به نمایش گذاشته است. یک روز به تاسی از انقلاب اسلامی داعیه دار روز عاشورا می شوند که به دلیل ماهیت سکولار* پیروان فرقه موفقیتی کسب نمی کنند که هیچ موجب آبروریزی هم می شوند. روز دیگر از سنتی خرافی** برای رسیدن به هدف غایی خود می خواهند بهره برداری کنند که عاقبت آن هم حداکثر همان چیزی خواهد بود که در عاشورا حاصل شد.

عاشورا و چهارشنبه سوری، به جز یک وجه نسبتا مشترک که آن هم توجه نسل جوان به آن است هیچ فصل مشترکی با هم ندارند. ضمن اینکه حتی همین نسبت مشترک هم حداقلی است. تفاوت توجه جوانان به این ٢ مناسبت را جز عده معدودی که در فضایی غرب زده به سر میبرند تمام آحاد مردم ایران به خوبی درک میکنند.

کسانی که داعیه دار پوپولیست بودن احمدی نژاد بودند، و او را به همین جهت فردی نامناسب برای ریاست جمهوری می دانستند امروز خود سردمدار پوپولیسم آن هم در بدترین و نادرست ترین قرائت آن شده اند.

و این ها همه نیست به جز مکر الهی که دشمنان را با دست خود به نابودی میکشاند. همانطور که یهود صدر اسلام به دست خود خانه های خود را ویران کردند، این یهود پرستان نیز خانه های عنکبوتی خود را با دست خود به ویرانه تبدیل میکنند و تارهای تنیده شده توسط خودشان چنان بر دست و پایشان پیچیده که می توان فهمید تا مرگ نهایی یهود پرستان منافق سبز نما چیزی نمانده است.

الیس الصبح بقریب

 

پینوشت:

* این فرقه در واقع به دین ستیزان نزدیکترند تا سکولارها

** من خود گرامیداشت این روز را مشروط بر محدود شدن به صله ارحام و خوردن آجیل میپسندم.

/ 1 نظر / 11 بازدید
maryam

افرادي که نيروي انتظامي و بقيه جاها، تو محله هاي تهران گذاشتن ميخوان همه کسايي رو که جاهاي مختلف را آتش ميزنن و به قول خودشون مخل نظم و آرامشن رو شناسايي کنن